De stralende gezichten. De blosjes op de wangen. Dat zij genoten spatte er vanaf bij de kinderen, die een heerlijke middag beleefden met zowel Buurman en Buurman als De Maten van Rossum.

250302 zomi

De zondag is altijd voor het Prinsenpaar de dag van de grote tegenstellingen, want die begint voor hen met een bezoek aan een aantal zieken die niet naar carnaval kunnen komen. Daarvoor gaan zij op de zondag naar het ziekenhuis in Apeldoorn, maar deze keer waren er ook enkele speciale bezoeken in Vaassen die grote indruk hebben gemaakt. Maar daarna staat de dag in het teken van de beide groepen die nog meer dan volwassenen totaal ontspannen kunnen genieten.

Het begon met kijken en meebeleven met Buurman en Buurman, waarna de kinderen konden hossen en springen met De Maten van Rossum. Terwijl hun ouders en andere volwassenen samenkwamen in het partycafé, gingen zij uit hun dak met heerlijke feestmuziek. Voor drie kinderen werd de middag extra speciaal, want zij werden de winnaars van de kleurplaat in De Rossumkoerant. Die gingen naar Jim Doornkamp, Sem van Oene en Dani Hamer.

Rossumkoerant

Voorkant Rossumkoerant

Agenda

14 t/m 17 februari 2026
Carnaval

Volg ons!

x round   

Snel naar...

Wil je gelijk naar de meest bezochte pagina's van onze vereniging, klik dan snel op een van de volgende mogelijkheden.

Fotos

Kijk hier hoe het feest bij en door ons wordt gevierd.

Programma

Ons programma van carnaval? Die kan je hier vinden.

Facebook

Meer foto's bekijken? Er staan er nog veel meer op onze Facebookpagina.